.

.
.
.
.

.

;

teriapia przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu

Aquashine BTX

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry, aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry.
Zawarty w Aquashine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Właściwości:

– rozluźnienie włókien mięśniowych w skórze i włókien mięśni mimicznych, które są zintegrowane ze skórą

– odbudowa i regeneracja – peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę

– rewitalizacja – kwas hialuronowy występuje w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, co zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, jak również wspomaga zdolność peptydów do penetracji i przedłuża ich działanie.

Kontrola wszystkich procesów

anabolicznych i katabolicznych w skórze
Tak samo, jak każdą mezoterapię, również tę, wykonuje się w seriach 3 zabiegów co 1 miesiąc, a następnie kontynuuje – 1 zabieg co cztery miesiące.