mezoterapia
FILORGA NCTF 135HA/span>

Mezoterapia NCTF Filorga to doskonałe efekty od pierwszego zabiegu

Preparat NCTF 135HA  jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych produktów do mezoterapii.

Ten ekskluzywny kompleks ponad 50 składników pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w mezoterapii:

🔸 zrewitalizować skórę,

🔸sprawić, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona.

🔸wygładzić zmarszczki

To prawdziwy powiew świeżości dla skóry i stymulowanie jej odnowy w głębokich warstwach.

Preparat Filorga  NCTF 135HA do rewitalizującej mezoterapii zawiera czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. To niepowtarzalna i opatentowana kombinacja substancji czynnych, oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego, są tam też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant.

Mezoterapia NCTF jest najskuteczniejsza, jeśli wykonuje się ją w serii. Już 3- 5 zabiegów , co 15 – 30 dni, pozwala osiągnąć znakomite i trwałe rezultaty. W celu podtrzymania efektów i zachowania jak najdłużej pięknej skóry, serię zabiegów należy powtarzać 2 razy w roku.

Właściwości:

– rozluźnienie włókien mięśniowych w skórze i włókien mięśni mimicznych, które są zintegrowane ze skórą

– odbudowa i regeneracja – peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę

– rewitalizacja – kwas hialuronowy występuje w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, co zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, jak również wspomaga zdolność peptydów do penetracji i przedłuża ich działanie.

Kontrola wszystkich procesów

anabolicznych i katabolicznych w skórze
Tak samo, jak każdą mezoterapię, również tę, wykonuje się w seriach 3 zabiegów co 1 miesiąc, a następnie kontynuuje – 1 zabieg co cztery miesiące.