.

.
.
.
.

.

;

DERMAPEN

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapię mikroigłową wykonuje się przy użyciu nowoczesnego urządzenia DermaPen, ktore oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania przy pomocy pulsujących igieł. Urządzenie to pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznie nakłuwając ja przy pomocy pulsujących igieł. W skórze tworzone są mikrokanaliki, przez które w głąb skóry przedostaje się substancja aktywna. Długość iniekcji jest dobierana indywidualne i precyzyjnie wykonana, dzięki systemowi pulsujących igieł.
Zabieg polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny, poprzez mechaniczną stymulację. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli.
Poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie.
Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Dzięki działaniu Dermapenu dochodzi do zniwelowania pierwszych oznak starzenia się skóry.

Ta staje się wygładzona i idealnie napięta. Znikają przebarwienia i rozstępy a także blizny potrądzikowe. Co więcej, zabiegi te są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Do tego są krótkie i bezbolesne.
Zabieg jest wykonywany jednorazowo lub w serii ustalonej podczas konsultacji.

Wskazania

 

  • Płytkie, drobne zmarszczki
  • Rozstępy
  • Blizny potrądzikowe
  • Skóra zwiotczała
  • Odmładzanie dłoni
  • Wspomaganie terapii wypadania włosów