O Nas

Cosmetica Studio Urody

W samym sercu Gdańska, na Zaspie, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce z myślą o zabieganych i zapracowanych osobach w każdym wieku, które marzą o chwili odprężenia i relaksu, aby choć na chwile zapomnieć o troskach dnia codziennego, a przy tym wyglądać młodziej i piękniej.

Ze staranna wnikliwością i dbałością o każdy szczegół wybieraliśmy nasze high- tech urządzenia, profesjonalne kosmetyki, a także doświadczony, sympatyczny i pomocny personel.
Wszystko po to, abyście mogli czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Pracujemy na urządzeniach najlepszych światowych producentów, m.in. takich jak Geneo+ microbubble technology i Surgen marki Pollogen, czy tez Endermologie LPG Alliance, który jest światowym hitem uwielbianym przez klientki i cenionym przez kosmetologów.
Cosmetica  studio urody

Umów się na wizytę juz teraz

I przekonaj się o jakości oferowanych przez nas usług.
Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkimi ofertami.

Nasza misja jest spełnianie Waszych oczekiwań.
Oferujemy możliwość podziału kwoty za zabiegi na dogodne raty.
Porozmawiaj ze swoim kosmetologiem.
Zapraszamy!

Nasz Zespół

Właściciel Studio Urody Cosmetica

Kinga Modzelewska

Kosmetologia była moim zamiłowaniem od lat.
Po porodzie postanowiłam zrealizować swoje marzenia i stworzyć miejsce wyjątkowe. Moje doświadczenia z salonów urody były różne, zawsze czegoś mi brakowało, coś bym zmieniła….
Dlatego też do swojego zespołu wybrałam osoby z pasją, miłością do tego co robią, chęcią poszerzania wiedzy i  z optymizmem.
Postawiłam na kosmetologię nowoczesną. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze marki kosmetyków oraz światowej klasy urządzenia, tak abyście mogli u nas czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

KOSMETOLOG I SZKOLENIOWEIC Z PASJĄ

Patrycja Pejs

Posiadam wieloletni staż pracy w branży kosmetologicznej. Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Zdrowia. Swoją wiedzę zagłębiałam także uczestnicząc w wielu szkoleniach i seminariach z zakresu kosmetologii estetycznej. W naszej branży należy cały czas się kształcić – dlatego cały czas poszerzam swoje horyzonty wiedzy na temat branży beauty.

Prowadzę także szkolenia oraz wykłady z zakresu kosmetologii. Całą swoją wiedzą i energią dzielę się z moimi Kursantami. Jest to nieodłączny element mojej pracy.Także edukuję i uświadamiam moich Klientów, aby postawili na najlepsze terapie zabiegowe.
A prywatnie jestem miłośniczka mody i szaloną dziewczyną z Mazur.