.

.
.
.
.

.

;

odzyskaj młodość w 5 minur

Profhilo®

Odzyskaj młodość w 5 minut!
Profhilo® to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

Efekty zabiegu PROFHILO ®:

🔸 przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy,
🔸redukcja zmarszczek,
🔸wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa naciągu skóry szyi,
🔸efekt liftingu twarzy,
🔸poprawa jędrności skóry,
🔸poprawa napięcia skóry,
🔸likwidacja opadniętych policzków, tzw. „chomików”,
🔸wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust,
redukcja bruzd na linii żuchwy,
🔸poprawa głębokiego nawilżenia skóry

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, dlatego nie wymaga znieczulenia. Preparat zostaje podany w 5 punktach po obu stronach twarzy. Pięć Bio Estetycznych Punktów Iniekcyjnych na twarzy zostało wybranych przez badaczy IBSA, tak aby zachować odpowiednią odległość od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstania krwiaków, siniaków lub bólu podczas iniekcji. Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi podtrzymujące rocznie.