Studio Cosmetica

Studio Cosmetica Gdańsk

Geneo+

Geneo+

Geneo+

Geneo+ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnacje skóry, w tym złuszczanie jej zewnętrznej warstwy, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie jej od wewnątrz. Daje to natychmiastowy efekt odmłodzenia. Dzięki temu, że efekty są widoczne od razu, jest nazywany „zabiegiem bankietowym”.

W tej technologii wykorzystywane są opatentowane kapsułki: REVIVE, BRIGHT, DETOX, HYDRATE, ILLUMINATE, BALANCE w połączeniu z żelem zabiegowym.

Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego aktywuje naturalna reakcje chemiczna tzw. Efekt Bohra. Powoduje to wytwarzanie na skórze niezliczonej ilości mikropecherzyków zawierających dwutlenek węgla, które natychmiastowo dotleniają skórę. Następnie uwalniają się mikrogranulki z kapsułki powodując złuszczenie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami

Kiedy skóra jest już dotleniona i złuszczona może wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanej kapsułce m.in. kwas hialuronowy, azelainowy, kojowy i retinol.

Jest to zabieg polecany do każdego rodzaju skóry! Zabieg kończy się aplikacją dedykowanego serum, wprowadzającego aktywne składniki do skóry w stanie zwiększonej podatności na wchłanianie.

KAPSUŁKI GENEO

  1. Geneo BALANCE (składniki aktywne: węgiel bambusowy, camu camu i kwas migdałowy) umożliwiają oczyszczanie i zbilansowanie skóry tłustej, dzięki czemu zabieg oczyszcza pory, zapewnia równowagę skóry tłustej, poprawia jej strukturę, a także wygładza i nadaje skórze blask.
  2. Geneo DETOX (wyciąg z zielonej herbaty, glukonian miedzi, kalamina, wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy) to produkt umożliwiający wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Zabieg chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska i toksyn, który jednocześnie napina i rozjaśnia, zapewniając efekt równowagi, odświeżenia i odmłodzenia.
  3. Geneo HYDRATE (spirulina, kwas laktobionowy, niacynamidy, niebielistka, tiger grass) umożliwiają nawilżenie skóry suchej i matowej. Zabieg odżywia i oczyszcza skórę suchą i matową, nadaje jej zdrowego i naturalnego blasku oraz dogłębnie nawilża.
  4. Geneo ILLUMINATE (kwas kojowy, ekstrakt z owoców opuncji, alfa arbutyna, ekstrakt z marchwi, witamina C) umożliwiają poprawę kolorytu i rozświetlenie skóry. Zabieg poprawia i wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia zmiany pigmentacyjne, rewitalizuje dając wyjątkowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia.
  5. Geneo REVIVE (krasnorosty, kwas kawowy, kwas ferulowy, palmitynian retinylu) służą do rewitalizacji skóry i jej odmłodzenia. Zabieg odżywia i oczyszcza skórę suchą i matową, a jednocześnie nadaje jej zdrowego i naturalnego blasku oraz dogłębnie nawilża.