Geneo+

Geneo+

Geneo+

Geneo+ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnacje skóry, w tym złuszczanie jej zewnętrznej warstwy, Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie jej od wewnątrz. Daje to natychmiastowy efekt odmłodzenia. Dzięki temu, że efekty są widoczne od razu, jest nazywany „zabiegiem bankietowym”.

W tej technologii wykorzystywane są opatentowane kapsułki: NeoRevive, NeoBright, Detox, Hydrate, ILLUMINATE, Balance oraz żel zabiegowy.
Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego aktywuje naturalna reakcje chemiczna tzw. Efekt Bohra. Powoduje to wytwarzanie na skórze niezliczonej ilości mikropecherzyków zawierających dwutlenek węgla, które natychmiastowo dotleniają skórę. Następnie uwalniają się mikrogranulki z kapsułki powodując złuszczenie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń.

Kiedy skóra jest już dotleniona i złuszczona może wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanej kapsułce m.in. kwas hialuronowy, azelainowy, kojowy i retinol.

  • Jest to zabieg polecany do każdego rodzaju skóry!
  • Formuła bogata w składniki odżywcze!
  • Jednorazowe sterylne końcówki!
 

 

Poznaj Geneo+ jeszcze lepiej!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami