Storz Medical®

Storz Medical®

Storz Medical

STORZ MEDICAL®

Storz Medical® to urządzenie wykorzystujące działanie fali akustycznej(Acoustic Wave Therapy -AWT).

Jest to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda usuwania cellulitu oraz miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Siła fal akustycznych stymuluje mechanicznie tkanki, dzięki czemu wzrasta przepuszczalność błony komórkowej i uwolnienie z wnętrza komórek wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.

Procesy te powodują poprawę mikrocyrkulacji oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego na obszarze zabiegowym, co ułatwia transport produktów katabolizmu do wątroby, w celu ich wykorzystania. Emitowane impulsy fali akustycznej prowadzą do eliminacji złogów tłuszczowych poprzez udrożnienie systemu limfatycznego oraz procesy neokolagenezy – powstawanie nowych zagęszczeń włókien kolagenowych oraz neowaskularyzacji – nowotworzenie się naczyń włosowatych. Jest to wysoko cenione rozwiązanie, wybierane przez kobiety na całym świecie w celu ujędrnienia i wyszczuplenia ciała oraz niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry.<br>

Terapia falą akustyczną Storz Medical uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie. Jest to też świetne rozwiązanie profilaktyczne, zabieg chroni tkankę, przed pojawieniem się tzw. „ pomarańczowej skórki”.

Jak działa urządzenie STORZ MEDICAL ?

Specjalna głowica, opatentowana przez szwajcarską firmę Storz, wykorzystuje technologię fali akustycznej (RSW) – charakteryzującej się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia. Siła fal akustycznych stymuluje mechanicznie tkanki , przyspiesza metabolizm komórkowy oraz powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych.
Produkty przemiany materii wydalane są z organizmu przez naturalne procesy metaboliczne.

Przed rozpoczęciem zabiegu na skórę aplikowany jest specjalny żel kontaktowy, który gwarantuje właściwe przenikanie fali akustycznej do tkanki tłuszczowej.
Zalecane jest wykonanie od 6 do 10 zabiegów. Można wykonywać je samodzielnie lub w połączeniu z Endermologie LPG Alliance. Zastosowanie obu technologii sprawi, że osiągniemy jeszcze lepsze i szybsze efekty.
Fala akustyczna Storz Medical i Endermologie LPG Alliance to DUET IDEALNY, podwójne działanie i szybszy efekt !
Innowacyjne połączenie obydwu technologii, zapewniające wielopłaszczyznowe bodźcowanie pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemu pofałdowania i nierówności skóry. Emitowana przez urządzenie Storz Medical® fala akustyczna działa punktowo, rozbija złogi tłuszczowe, prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w efekcie widocznie wygładza i ujędrnia skórę poddawaną zabiegowi. Dzięki, zastosowaniu w drugim etapie zabiegu Endermologie LPG Alliance, wykorzystującego efekt podciśnienia do zasysania skóry i tkanki podskórnej, poprawiamy ukrwienie, przyspieszamy proces spalania tłuszczu oraz drenażu , aby jeszcze szybciej uwolnić z organizmu toksyny.

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami

Storz Medical

Efekty zabiegu:

  • redukcja cellulitu (nawet w najbardziej zaawansowanym stadium).
  • wymodelowanie sylwetki,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • zmniejszenie obwodu ciała, wyszczuplenie,
  • poprawa jędrności skóry,
  • redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny,
  • stymulacja mięśni,
  • ujędrnienie skóry twarzy szyji i dekoltu, 
  • niwelowanie zmarszczek,