Studio Cosmetica

Studio Cosmetica Gdańsk

Rzęsy

Lifting i laminacja rzęs

Lifting i laminacja rzęs

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Podczas liftingu po zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na silikonowy wałeczek, po czym nakładany rzęs specjalistyczny preparat

Lifting I Laminacja Rzęs - na czym polega?

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego.

Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone.

Zabieg wzmacnia i pogrubia rzęsy. Zawiera witaminy i minerały, które odżywczo działają na włos i to regenerują. Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż.

Jeśli więc Twoje rzęsy są: proste, słabe, jasne, wymagają regeneracji, są zniszczone po sztucznych rzęsach to ten zabieg jest dla Ciebie.
Polecany również jest dla osób, które nie mogą nosić sztucznych rzęs lub nie lubią sztucznego efektu Jest to zabieg naturalny, a jednak o widocznym efekcie.

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami