Tkankowe

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

PROFHILO

Profhilo® to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

 Nucleofil

Na poziomie komórkowym. To nowoczesny stymulator tkankowy przeznaczony do  głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. Nucleofil wykorzystuje dobroczynne właściwości polinukleotydów. Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają  na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, a poza tym zwalczają wolne rodniki oraz hamują fotostarzenie.

 Ejal-40

Składnikiem aktywnym tego stymulatora jest kwas hialuronowy, który jest zaprojektowany inaczej niż dotychczas – specjalnie dla nowatorskiej techniki zabiegu 4 BPR points. Wykonujemy płytko, podskórnie tylko 4 małe wkłucia w specjalnych  BioRevitalization Points na każdą stronę twarzy. Ten gęsty żel sprawia, że cały policzek lekko się unosi i wygładza.

Efekty jakich możemy się spodziewać to :

  •  Odmłodzenie i biorewitalizacja
  • Pobudzenie produkcji kolagenu w skórze 

Sunekos

Innowacyjna biorewitalizacja aminokwasami

Sunekos to stymulator tkankowy  zawierający kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej i  mieszankę aminokwasów, które oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji.

Terapia preparatem Sunekos gwarantuje  wielokierunkowe działanie:

  • naturalne działanie wolumetryczne
  • wygładzenie zmarszczek
  • głębokie nawilżenie
 

W naszym gabinecie stosujemy Sunekos 200 i Sunekos 1200

Sunekos 200 – przeznaczony jest dla młodszych pacjentów, z mniej widocznymi, pierwszymi oznakami starzenia oznakami starzenia, że skóra sucha, odwodnioną.

Sunekos 1200 – przeznaczony jest do terapii głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, daje naturalny efekt wolumetryczny, poprawia jędrność i nawilżenie skóry.

Najlepsze efekty osiągniemy wykonując serię 3-4 zabiegów

 

Lumi Eyes

To nowoczesny stymulator tkankowy przeznaczony do zabiegów estetycznych okolic oczu i doliny łez dający subtelny efekt wypełnienia bez ryzyka obrzęku limfatycznego. Lumi Eyes to wysokiej jakości produkt, który naprawia uszkodzenia skóry właściwej za pomocą polinukleotydów o silnym działaniu regenerującym tkanki.Efektem zastosowania Lumi Eyes jest intensywnie nawilżona i odmłodzona skóra bez objawów zmęczenia, zasinienia, czy spuchnięcia.

Wskazania do zabiegu

  • Rewitalizacja okolicy oczu
  • Zwiotczałe i liczne zmarszczki 
  • Brak elastyczności skóry

Efekt utrzymuje się 7-9 miesięcy.
 


Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami