Nanosoft

Nanosoft Booster

Nanosoft Booster

Do bogatej oferty naszego salonu dołączyły kolejne zabiegi stworzone dla klientów, ceniących sobie naturalność, skuteczność i bezpieczeństwo. Jest to NANOSOFTTM BOOSTERS FILLMED BY FILORGA – najnowszy zabieg rewitalizujący do okolic oczu, szyi oraz dookoła ust, które dzięki wykorzystaniu preparatu NCTF® 135HA Filorga poprawiają nawilżenie i odżywienie, wygładzają drobne zmarszczki i sprawiają, że skóra delikatnych obszarów twarzy jest gładka, rozświetlona i odzyskuje jędrność.

NANOSOFTTM EYE BOOSTER – zabieg do okolic oczu

Wskazania:

  • kurze łapki,
  • drobne zmarszczki.

NANOSOFTTM BOOSTERS do okolic oczu to zabieg dla osób, które świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo.  Dzięki zastosowaniu mikroigieł zabieg minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu. To także świetna  alternatywa dla osób, które w obszarach okolic oczu nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej czy innych preparatów wypełniających.

NANOSOFTTM   – wykorzystywany podczas zabiegów – jest certyfikowanym wyrobem medycznym, który dzięki trzem mikroigłom o długości 0,6mm zapewnia kontrolowane, bezpieczne i praktycznie bezbolesne zabiegi iniekcyjne w delikatnych obszarach okolic oczu.

Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to kompleks  zawierający kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących – witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywić, nawilżyć i rozświetlić skórę oraz wygładzić drobne zmarszczki.

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami