Studio Cosmetica

Studio Cosmetica Gdańsk

Nanosoft

Nanosoft Booster

Nanosoft Booster

zabieg rewitalizujący do okolic oczu. Dzięki wykorzystaniu preparatu NCTF® 135HA Filorga poprawi nawilżenie i odżywienie, wygładzają drobne zmarszczki i sprawiają, że skóra delikatnych obszarów twarzy jest gładka, rozświetlona i odzyskuje jędrność, a dzięki aplikacji przy pomocy specjalnej igły Nanosoft nooster- zabieg jest praktycznie bezbolesny

Wskazania:

  • kurze łapki,
  • drobne zmarszczki.

 

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą

PON. – PT 9:00 do 20:00
SOB. 9:00 do 15:00

tel: 609411943
kontakt@studiocosmetica.pl
Aleja Jana Pawła II 4d
80-462 Gdansk

Kontakt z nami

NANOSOFTTM BOOSTERS do okolic oczu to zabieg dla osób, które świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo. Dzięki zastosowaniu mikroigieł zabieg minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu. Jest więc rozwiązaniem dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu. To także alternatywa dla osób, które w obszarach okolic oczu nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej czy innych preparatów wypełniających.

Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to kompleks zawierający kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących – witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywić, nawilżyć i rozświetlić skórę oraz wygładzić drobne zmarszczki.