peptydowa terapia włosów
dr. dyj

Dr. Cyj – peptydowa terapia włosów

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe.

DR.CYJ to innowacyjna mezoterapia skóry głowy, gdzie minimalna dawka  preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów, natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Peptydowa terapia Dr Cyj

-Powstrzymuje wypadanie włosów

-Przyspiesza odrost włosów

-Pogrubia i zagęszcza włosy

-Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy

-Rewitalizuje mieszki włosowe

-Pielęgnuje skórę głowy

-Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Peptydowa terapia włosów Dr Cyj to spektakularne efekty już po 2 miesiącach  wymaga jedynie 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie.

Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach

Właściwości:

– rozluźnienie włókien mięśniowych w skórze i włókien mięśni mimicznych, które są zintegrowane ze skórą

– odbudowa i regeneracja – peptydy stymulujące aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową skóry, poprawiając jej strukturę

– rewitalizacja – kwas hialuronowy występuje w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, co zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, jak również wspomaga zdolność peptydów do penetracji i przedłuża ich działanie.

Kontrola wszystkich procesów

anabolicznych i katabolicznych w skórze
Tak samo, jak każdą mezoterapię, również tę, wykonuje się w seriach 3 zabiegów co 1 miesiąc, a następnie kontynuuje – 1 zabieg co cztery miesiące.