.

.
.
.
.

.

;

fala akustyczna
storz Medical® 

Storz Medical® to urządzenie wykorzystujące działanie fali akustycznej(Acoustic Wave Therapy -AWT).
Jest to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda usuwania cellulitu oraz miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Siła fal akustycznych stymuluje mechanicznie tkanki, dzięki czemu wzrasta przepuszczalność błony komórkowej i uwolnienie z wnętrza komórek wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.
Procesy te powodują poprawę mikrocyrkulacji oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego na obszarze zabiegowym, co ułatwia transport produktów katabolizmu do wątroby, w celu ich wykorzystania. Emitowane impulsy fali akustycznej prowadzą do eliminacji złogów tłuszczowych poprzez udrożnienie systemu limfatycznego oraz procesy neokolagenezy – powstawanie nowych zagęszczeń włókien kolagenowych oraz neowaskularyzacji – nowotworzenie się naczyń włosowatych.
Jest to wysoko cenione rozwiązanie, wybierane  przez kobiety na całym świecie w celu ujędrnienia i wyszczuplenia ciała oraz niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry.

Terapia falą akustyczną Storz Medical uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod  w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego  cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie.

 

Jest to też świetne rozwiązanie profilaktyczne, zabieg chroni tkankę, przed pojawieniem się tzw.  „ pomarańczowej skórki”.

Jak działa urządzenie STORZ MEDICAL ?
Specjalna głowica, opatentowana przez szwajcarską firmę Storz, wykorzystuje technologię  fali akustycznej (RSW) – charakteryzującej się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia.  Siła fal akustycznych stymuluje mechanicznie tkanki , przyspiesza metabolizm komórkowy oraz powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych.
Produkty przemiany materii wydalane są z organizmu przez naturalne procesy metaboliczne.

Efekty zabiegu :

– Redukcja cellulitu (nawet w najbardziej zaawansowanym stadium)
– Wymodelowanie sylwetki
– Redukcja tkanki tłuszczowej
– Zmniejszenie obwodu ciała, wyszczuplenie
– Poprawa jędrności skóry
– Redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
– Stymulacja mięśni
– Ujędrnienie skóry twarzy szyji i dekoltu
– Niwelowanie zmarszczek

Przed rozpoczęciem zabiegu na skórę aplikowany jest specjalny żel kontaktowy, który gwarantuje właściwe przenikanie fali akustycznej do tkanki tłuszczowej.

Zalecane jest wykonanie od 6 do 10 zabiegów. Można wykonywać je samodzielnie lub w połączeniu z Endermologie LPG Alliance. Zastosowanie obu technologii sprawi, że osiągniemy jeszcze lepsze i szybsze efekty.

Fala akustyczna Storz Medical i Endermologie LPG Alliance to DUET IDEALNY, podwójne działanie i szybszy efekt !
Innowacyjne połączenie obydwu technologii, zapewniające wielopłaszczyznowe bodźcowanie pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemu pofałdowania i nierówności skóry. Emitowana przez urządzenie Storz Medical®  fala akustyczna działa punktowo, rozbija złogi tłuszczowe, prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w efekcie widocznie wygładza i ujędrnia skórę poddawaną zabiegowi. Dzięki, zastosowaniu w drugim etapie zabiegu Endermologie LPG Alliance, wykorzystującego efekt podciśnienia do zasysania skóry i tkanki podskórnej, poprawiamy ukrwienie, przyspieszamy  proces spalania tłuszczu oraz drenażu , aby jeszcze szybciej uwolnić z organizmu toksyny.